cene_dolgusu_nisantasi
Çene Dolgusu

NEDİR ve HANGİ DURUMLARDA ÖNERİLMEKTEDİR?

Çene ve çene hattı; yüz bölgesinin elmacıklarla birlikte adeta ana hatlarını oluşturmaktadır. Yanlarda keskin bir çene hattı ve elmacıklardan çene ortasına doğru incelen V şekli, yüzün arzulanan estetik hatlarıdır. Takvim yaşıyla birlikte çene hattı ve çene kemiğindeki zayıflamaya bağlı bu keskinlik silinmektedir. Bu durumda kemik yapılara dolgu ile destek sağlamaktayız.

Çene Dolgusu

İŞLEMİ NASIL UYGULANIR VE İŞLEM SÜRESİ NEDİR?

Çene dolgusu işleminde hyaluronik asit dolgular kullanılmaktadır. İşlem esnasında ihtiyaç ve planlamaya göre dolguyu uygun olan alanlara enjeksiyon yöntemiyle uyguluyoruz. İşlem yaklaşık 15-20 dk sürmektedir.

Çene Dolgusu

SONRASI DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Sonrasında birkaç gün süren, çene hareketiyle olan hassasiyet olabilmektedir. İşlemden sonra 24 saat süreyle banyo duş yapılmaması, alkol alınmaması, 3 gün süreyle ağrı kesici, vitamin alınmaması, 3 gün süreyle buhar banyosu, sauna ve havuza girilmemesini ve ağır spor gibi faaliyetlerden sakınılmasını öneriyoruz. Etkinliği yaklaşık 12-14 ay sürmektedir. 

Yasınızın Güzeli Olun

DOĞAL AMA HAVALI

Estetikte önemli olan doğalı yakalamaktır. Her şeyde ölçü ve oran, erdem gibi güzelliği de oluşturur. (Filebos)
randevu alın

© 2019 Erşan ÖN.  Tüm Hakları Gizlidir.
Sitede yayınlanan yazılar bilgilendirme amacıya yazılmıştır. Tanı ve tedavi için uzman bir doktor ya da sağlık kuruluşundan destek alınız.