Nişantaşı Göz Altı Işık Dolgusu
Göz Altı Koyulugu

VE ÇÖKÜKLÜĞÜ NASIL OLUŞUR?

Göz altı bölgesinde genetik veya takvim yaşıyla, kemik ve bağ dokunun azalmasına bağlı çukurlaşma ve koyulaşma oluşmaktadır. Stres hızlı kilo kaybı, düzensiz uyku ve beslenme de bu durumu arttıran çevresel etkenlerdir.

Göz Altında Çökük

VE BUNA BAĞLI KOYULUK OLMASI NASIL GİDERİLEBİLİR?

Göz altındaki çöküklük, gözaltı ışık dolgusu dediğimiz hyaluronik asit yapıdaki özel dolgularla giderilebilmektedir.

Göz Altı Isık Dolgusu

NEDİR?

Göz altı ışık dolgusu; normal cilt yapısına bulunan hyaluronik asit ve deri kalitesini arttıran, parlaklık veren mineral peptit içeriklere sahip dolgudur. 

Göz Altı Isık Dolgusu

İŞLEMİ NASIL UYGULANIR VE İŞLEM SÜRESİ NEDİR?

İşlem iğne ile değil, kanal dediğimiz, kesici olmayan özel bir apartla uygulanmaktadır. Dolayısıyla kanama morarma riski, iğne ile uygulanmasına göre çok düşüktür. İşlem süresi 15-20 dakikadır.

Göz Altı Isık Dolgusu

SONRASI DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

24 saat süreyle banyo duş yapılmaması, alkol alınmaması, 3 gün süreyle ağrı kesici, vitamin alınmaması, 3 gün süreyle buhar banyosu, sauna ve havuza girilmemesini ve ağır spor gibi faaliyetlerden sakınılmasını öneriyoruz. Etkinliği yaklaşık 12-14 ay sürmektedir. 

Göz Altı Isık Dolgusu

SONRASINDA GÖZ ÇEVRESİ İÇİN EK OLARAK YAPILABİLECEK İŞLEMLER NELERDİR?

Göz altı ışık dolgusuyla yorgun ifade veren çukurlaşma hafifletilir ve göz çevresi daha fresk bir görünüme sahip olur. Bazı hastalarımıza buna ek olarak göz çevresi derinin elastikiyet ve kollajen yapısını arttırmaya yönelik ‘göz çevresi mezoterapileri önerebiliyoruz.

Yasınızın Güzeli Olun

DOĞAL AMA HAVALI

Estetikte önemli olan doğalı yakalamaktır. Her şeyde ölçü ve oran, erdem gibi güzelliği de oluşturur. (Filebos)
randevu alın

© 2019 Erşan ÖN.  Tüm Hakları Gizlidir.
Sitede yayınlanan yazılar bilgilendirme amacıya yazılmıştır. Tanı ve tedavi için uzman bir doktor ya da sağlık kuruluşundan destek alınız.