Secret - Altın İğneli Radyofrekans

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(10 rating, 2 votes)

Secret - Altın Igneli Radyofrekans

NEDİR?

SECRET (Altın iğneli radyofrekans), ameliyatsız bir tedavi şeklidir. Cildin alt katmanlarına yüksek frekanslı enerji gönderip cilt altına kontrollü hasar vererek, kesintiye uğramadan vücudun doğal kolajenini ve iyileşme süreçlerini uyarır. Özel tasarlanmış mikro iğneler cildin altına inerken cilt yüzeyini uyararak doğal iyileşme süreci başlatırlar. Bu sayede derinin üzerinde gereksiz bir enerji kaybı olmadığı gibi deride oluşabilecek yan etkileri ortadan kaldırmış olur. SECRET; cilt üzerindeki pek çok sorunu çözümleyebilen etkili bir tedavidir.

Tamamen doğal bir yenilenme, toparlanma ve sıkılaşma etkisi hızla farkedilir. Yıllar içerisinde kollajen azalmasına ve yer çekimi etkisine bağlı olarak aşağı doğru sarkan cilt, yeni kollajen üretimine paralel hızla volüm kazanarak genç bir görünüme kavuşur. En önemli özelliği tek bir seansta dahi ciltte total bakım yaparak mükemmel sonuçlar vermesi ve son derece ağrısız bir uygulama olmasıdır. SECRET cihazının altın iğneli başlığı cilde temas ettirildiğinde mikro iğneler otomatik olarak ayarlanan derinlikte cilt içerisine ani bir giriş yapar. Amaç verilebilecek en yüksek enerjileri deriye bir zarar vermeden doğrudan cilt altına ulaştırmaktır. SECRET uygulaması, özellikle yüzde, alın, kaş arası, göz çevresi, dudak üstü, yanaktaki kırışıklıkların tedavisinde oldukça sık kullanılmaktadır. SECRET’ın yüzde sarkmayı toparlayıcı bir etkisi de bulunmaktadır. Ayrıca tedaviye cildin ihtiyacına göre mezoterapi kokteyllerini de dahil edilerek işlem çok daha etkili hale getirilebilmektedir.

Secret

KULLANIM ALANLARI

SECRET; ciltteki ton farklılıkları, sivilce izlerine bağlı çukurların hafifletilmesi, yara, ameliyat, kesi, yanık izlerinin hafifletilmesi, lekeler ve ince kırışıklıkların tedavisi, cildin genç ve dolgun görünüm alması, çene konturunun belirginleşmesi, gıdı toparlama, genişlemiş gözenek tedavisi,yağlı(sebum) dengelenmesi, kalın derili ciltlerin inceltilmesi, cilt sıklaştırma, boyun gıdı sıkılaştırmada, cilt yenilenmesinde kullanılmaktadır.

Secret

BİLMENİZ GEREKENLER

  • İhtiyaca göre 20-25 gün aralıklarla 2-3 kez planlanmaktadır.
  • Seanstan 10 gün öncesinde solaryum ve güneşlenme yapılmamış olması önerilmektedir.
  • İşlem öncesinde krem anestezi uygulanmaktadır.
  • İşlem yaklaşık 20-30 dakila sürmektedir.
  • İşlem sonrası uygulanan alanlarda kızarıklık olabilmektedir ve sonraki gün büyük oranda gerilemektedir.Dolayısıyla sadece işlem gününün akşamına özel bir program planlanmamasını öneriyoruz.
  • İşlem uygulanan alan temiz tutulmalı ve sonraki güne kadar su temasından kaçınılmalıdır.
  • 24 saat sonra makyaj yapılabılmektedir.
  • İşlem sonrası 2-3 gün süreyle ciltte çok ince un benzeri cilt yenilenmesi görülebilmektedir ve normaldir.
Yasınızın Güzeli Olun

DOĞAL AMA HAVALI

Estetikte önemli olan doğalı yakalamaktır. Her şeyde ölçü ve oran, erdem gibi güzelliği de oluşturur. (Filebos)
randevu alın

© 2019 Erşan ÖN.  Tüm Hakları Gizlidir.
Sitede yayınlanan yazılar bilgilendirme amacıya yazılmıştır. Tanı ve tedavi için uzman bir doktor ya da sağlık kuruluşundan destek alınız.